Jucătorii nu mai simt forța, puterea de a câștiga un meci important“, a spus Hagi la Digi Sport.
“Regele“ a rămas siderat de reacțiile pe care le-au avut jucătorii după barajul ratat cu elenii.
“Ne doare, dar asta este realitatea. Nu mai știm să câștigăm. Este o realitate care trebuie să ne facă să ne gândim la ceea ce avem de făcut de acum înainte. Am început să pierdem contactul cu fotbalul mare și este grav!
M-a durut când am auzit că jucătorii au spus că n-au valoare. Eu n-am acceptat asta niciodată. Este o mare problemă dacă jucătorul român nu mai crede în el!
Vă dați seama cum au intrat ei pe teren, dacă au zis că n-au valoare? Cine abandonează este pe jumătate mort!“, a conchis Hagi la Digi Sport.
ЧМ по дзюдо среди кадетов – в Кишинёве!
Эдуард Чобану: "Гала – это, прежде всего, праздник профессионального спорта"
Эдуард Чобану: «Мне говорили прямо в лицо, что спортивная пресса – даже не во второстепенном ряду»
Календарь Молдовы в Лиге наций


