Căpitanul lui Rio Ave, după ce Steaua a egalat în '90+4: "E o mare nedreptate! Avem un sentiment de revoltă"

**Căpitanul lui Rio Ave, după ce Steaua a egalat în '90+4:**

Steaua a obţinut un egal (2-2, VIDEO AICI) pe terenul lui Rio Ave, în etapa a patra a grupelor Europa League. Roş-albaştrii au câştigat un punct graţie reuşitei lui Filip, din minutul 90+4.

Căpitanul portughezilor, Tarantini, a declarat că este o mare nedreptate ceea ce s-a întâmplat pe finalul jocului, şi anume faptul că gruparea bucureşteană a egalat, informează A Bola

"Am întâlnit o echipă foarte puternică. Jocul a fost echilibrat, dar în anumite momente noi am fost mai buni. Este o mare nedreptate ceea ce s-a întâmplat pe final. Avem un sentiment de revoltă, pentru că am fi meritat cele trei puncte", a spus Tarantini la Sport TV.

Rio Ave şi Steaua au terminat la egalitate, 2-2, meciul din etapa a IV-a a grupei J din Europa League. Golurile gazdelor au fost marcate de Diego Lopes, în minutele 35 şi 77, al doilea din penalty, în timp ce pentru Steaua au înscris Keşeru '60 şi Filip '90+4.